Kuidas pesta suletekke ja -jopesid

Viimati värskendatud 15.05.2020 11:17

Kui hoolitsete oma sulgesemete eest hästi, hoolitsevad need ka teie eest. Kuivatipallide lisamine meie PerfectCare kuivati trumlisse kuivatamise ajaks takistab sulgede kogunemist jope nurkadesse. Nii saate jätkuvalt nautida jope soojust.


1. Kasutage sulgesemete pesemisel madalamaid temperatuure

Peske kindlasti leige vee ja õrna pesuprogrammiga ning lisage pesuvahendi jälgede eemaldamiseks täiendav loputustsükkel.


2. Patjade, tekkide ja jopede kuivatamine masinas

Parima tulemuse saamiseks kasutage villase programmi. Kui teie kuivatil ei ole villase programmi, siis valige pikk tsükkel keskmisel temperatuuril ja kasutage kuivatipalle, et esemed oleksid kerged, kohevad ja hästi lõhnavad. Ärge võtke neid välja enne, kui need on 100% kuivad.


3. Kaitske jope pinda

Peske kahjustuste vältimiseks teistest rõivastest eraldi, tühjade taskute, suletud takjapaelte ja lukuga.


3DSense-tehnoloogia täpseks kuivatamiseks

3DSense-tehnoloogiaga CycloneCare kuivati käsitleb teie riideid ülima hoolikusega. Selle andurid  tunnevad niiskust ka kuni 5 sentimeetri sügavusel riietes. Kui traditsioonilised kuivatid näitavad, et jope on kuiv, jätkab 3DSense, kuni isegi paksud kihilised rõivad on kuivad - ilma täiendava õhkkuivatuseta. See säilitab jope välimuse ja annab kuni 30% kõrgema soojusisolatsiooni, kui õhu käes kuivatades.