Kuidas pesta riideid värve säilitades

Viimati värskendatud 21.05.2020 20:19

Värvilised rõivad võivad tuhmuda ja kaotada oma kirkuse kiiremini, kui tumedad või valged riided. Kuid kui pesete ettevaatlikult, hoiate oma värvilisi lemmikuid kauem kirkana.


1. Kas saate värvilisi ja valgeid esemeid koos pesta?

Soovitame teil rõivad sorteerida värvi järgi - erksaid riideid, näiteks lillasid, punaseid ja oranže, saab pesta koos, samuti heledaid sinakaid ja rohelisi. Valge pesu peske eraldi - ja kui leiate mõne eseme, mis teistest värvi poolest väga erinev, siis peske seda käsitsi.


2. Hoolitsege plekkide eest

Mõned plekid vajavad pisut täiendavat hoolt ja tähelepanu: kontrollige rõivast eelnevalt ja kandke plekile väike kogus vedelat pesuainet, seejärel loksutage seda õrnalt vees. Vältige väga kuumi programme, kuna need võivad pleki jäädavalt kangasse jätta.


3. Kui kahtlete - peske pahupidi

Keerake rõivad alati pahupidi, et minimeerida kiudude hõõrdumist ja veenduge, et jätsite pesu ja trumli ülaosa vahele vähemalt käeselja laiuse vahe. Valige madal temperatuur; õrn või keskmine pesutsükkel (maksimaalselt 30).


Kuidas pesta riideid ilma värvide tuhmumiseta?

Meie ColourCare-süsteem puhastab vett, nii et pesuained töötavad parimal moel isegi madalatel temperatuuridel. Õrn, kuid põhjalik pesu hoiab teie rõivaste värvid sama erksad kui päeval, mil need ostsite. See kõik on seotud veega. Ainulaadne filtreerimissüsteem eemaldab kahjulikud mineraalid ja lisandid õrnaks, kuid põhjalikuks pesuks. Sellised tulemused on saadud polüestri pesemisel 50 pesutsükliga 30 kraadi juures. ColourCare -  värvid ei tuhmu ka pärast mitmeid pesemisi.