Hoidke väliriided veekindlad

Viimati värskendatud 24.05.2020 19:12

Spetsiaalselt konstrueeritud Electroluxi väliriiete tsüklid nii meie pesumasinatel kui ka trummelkuivatitel toimivad koos, et taastada teie rõivaste veekaitse. Muutke pesuprotsess sujuvaks ja vaevatuks, et saaksite oma õueriietest kauem rõõmu tunda.


1. Kuidas taastada oma riiete veehülgavus

Oluline on pesta oma vetthülgavaid rõivaid, kuna hingamisvõime halveneb aja jooksul. Kõigepealt tühjendage taskud, tõmmake need kinni, sulgege kõik taskud ja klapid.


2. Valige pesuvahendit arukalt

Lisage vedel pesuaine vasakusse kambrisse (1) ja vetthülgav aine loputusaine sektsiooni (2), et taastada viimasel loputusel rõivaste vetthülgav toime . Vältige pesupulbri, loputusaine või pleegitaja kasutamist.


3. Väliriiete programm

Seadistage pesumasin õigele programmile. Kui teil pole pesumasinas vastavat programmi, lisage pesutsüklile kindlasti veel üks loputus.


4. Kuivatage trummelkuivatis

Järgmisena saate jope või muu välirõiva spetsiaalse programmi abil kuivatis kuivatada. Kahe elemendi kombinatsioon: õige temperatuur ja aeg, taastab veetõrjevõime.


Taastage veehülgavus paremini kui õhus kuivatamine DelicateCare-süsteemi uue ja innovaatilise välirõivaste programmi abil

Meie süsteemiga DelicateCare säilib ja taastatakse välistingimustes kasutatava rõiva veekindlus paremini kui õhu käes kuivatamine. DelicateCare reguleerib trumli temperatuuri ja liikumist, et kaitsta kangaid välistingimustes kandmise ajal, tagades, et need saavad just paraja koguse soojust.