Pesumasin-kuivati kuivatustsükkel on liiga pikk või liiga lühike

Viimati värskendatud 22.05.2020 12:34

Mõne mudeli puhul pikendatakse või lühendatakse kuivatusaega automaatselt, sest tsükli pikkus sõltub pesu kogusest, kaalust, riiete tüübist ja niiskustasemest. See kehtib nii pesu- kui ka kuivatustsükli puhul.

Kui seade teeb kuivatustsüklit, pikendatakse või lühendatakse kuivatusaega automaatselt, olenevalt pesu kogusest, kaalust, riiete tüübist ja niiskustasemest. Mõni mudel tuvastab pesu kuivustaset elektrooniliselt ning kuivatamine lõpeb alles siis, kui pesu on täiesti kuiv.

Vaadake allolevaid soovitusi.

  • Kui valitud on loputusvee hoidmine, tühistage see valik.
  • Kui valitud on lisaloputus, tühistage see valik.
  • Veenduge, et vesi voolaks masinasse ja veesurve oleks piisavalt kõrge. Vastasel korral pikeneb tsükliaeg. Mõnikord võib see olla liiga lühike, et pesuaine saaks lahustuda. Kui masin ei suuda piisavalt vett sisse võtta, vaadake kasutusjuhendit.
  • Kui valitud on viitkäivitus, tühistage see valik.
  • Veenduge, et seade pumpaks vett korralikult välja. Kui seade tuvastab, et veetase pole enne tsentrifuugimistsükli sisselülitamist muutunud, võib ta korrata pesutsüklit. Kui pump vett korralikult välja ei pumpa, vaadake kasutusjuhendit.
Leidke lähim hooldus
Leidke lähim hooldus

Teie kodumasinal esineb tõrkeid? Pole probleemi. Võtke ühendust ja leiame teile lähedaimal asuva volitatud hooldusfirma kontaktandmed, et saaksite kokku leppida remondi asjus.