Kuidas muuta minu jahutava seadme ukse tihendit

Viimati värskendatud 24.02.2021 13:48

Teema

  • Kuidas vahetada ukse tihend
  • Külmiku ukse tihend on lõhenenud või kahjustatud.
  • Sügavkülmiku ukse tihend on lõhenenud või kahjustatud
  • Külmkapisügavkülmiku ukse tihend on lõhenenud või kahjustatud

Kehtib

  • Külmkapid, külmkapikülmikud ja sügavkülmikud

Otsus

Seadme ukse tihendi saate vahetada, kui see on saadaval varuosana, vastasel juhul peate võib-olla kogu ukse välja vahetama. Kui teil on mudeli üksikasjad, võite klõpsata allpool oma kaubamärgil, et kontrollida, kas see on saadaval. SOOVITAME pöörduda meie hoolduspartneri poole, et leppida kokku meie täielikult koolitatud inseneride visiit, kes saab teie jaoks osa välja vahetada.


Uksetihendi vahetamine ei ole lihtne ülesanne ja see nõuab isetegemise põhipädevust. See nõuab ka terava noa kasutamist, nii et tuleb kanda kaitsekindaid. Ärge jätkake remonti ilma allolevat hoiatust lugemata:

Hoiatus: Uksetihendi vahetamiseks on vaja kasutada väga teravat "kasuliku" tüüpi nuga, nagu allpool näidatud. Ärge jätkake seda remonti enne, kui olete sellise tööriista kasutamisel mugav ja tuttav. Samuti peate kandma sobivaid "anti cut" tüüpi kindaid. Ärge jätkake seda remonti ilma õigete esemete ja varasemate kogemuste kasutamiseta.

Kõigepealt pigistage tihend, et leida plastikust harja sees, seejärel kasutage ettevaatlikult nuga ja lõigake ettevaatlikult mööda harja kõigist neljast küljest

Kui olete tihendi ettevaatlikult ära lõiganud, eemaldage vana ja kanal on nähtav

Asetage uus tihend ukse kohale ja kanalisse, joondage noole välimusega tihendi osa pilusse (vt allpool)

siis vajutage kindlalt kõik ümber ukse

Olete nüüd oma ukse tihendi välja vahetanud!

Kontrollige, kas teie uks sulgub sujuvalt ja te pole tihendit keeranud. Kui olete tihendi lihtsalt ära tõmmanud ja uuesti paigaldanud

Põhjus

  • Ukse tihend lõhestatud / rebenenud