Kingitus koos Electroluxi 700 seeria varstolmuimeja ostuga

Ostes 700 seeria Electroluxi varstolmuimeja, saate kingituseks tasuta filtrikomplekti

Praktiline kingitus teie kodu puhtuse jaoks.

KAMPAANIA ajal, alates 1. September 2023 kuni 1. November 2023, Electroluxi 700 seeria juhtmevabade tolmuimejate* ostuga kingitakse praktiline filtrite komplekt pidevaks põhjalikuks tolmuimemiseks ja puhtuseks teie kodus!

*Kampaanias osalevate tolmuimejate mudelid: EP71UB14DB, EP71HB14UV, EP71AB14UG, EP71B14WET

Kampaania reeglid

1. ÜLDOSA
1.1. Kampaania toimub perioodil alates 1. September 2023. kuni 1. Novembrini 2023. (edaspidi - Kampaania). 1.2. Kampaania korraldab Electrolux Eesti AS, Reg.kood 10007776, KMKR nr: EE100301997, Pärnu mnt 153, 11624 Tallinn. www.electrolux.ee  (edaspidi - Korraldaja).
1.3. Kampaania kehtib ainult konkreetsetele Eestist ostetud Electroluxi kaubamärgi 700 seeria juhtmeta tolmuimejatele, mudelid on loetletud allpool: EP71HB14UV, EP71B14WET, EP71UB14DB, EP71AB14UG (edaspidi - Seadmed).
1.4. Kampaanias on õigus osaleda ainult üle 18-aastastel teovõimelistel isikutel (edaspidi - Kliendid), välja arvatud Kampaania reeglites sätestatud juhtudel.
1.5. Ettevõtetel, asutustel, organisatsioonidel ja muudel juriidilistel isikutel ei ole õigust kampaanias osaleda. Kampaania ei kehti ka partneritele, kes ostavad Kodumasinaid edasimüügiks, ega Electrolux Eesti AS töötajatele.
1.6. Kampaanias saab osaleda nii mitu korda, kui palju unikaalseid reeglitele vastavaid seadmeid ostetakse kampaania käigus.
1.7. Kingituste kogus on piiratud ja pärast selle lõppemist võib Kampaania eelnevalt määratud perioodi jooksul lõpetada.
1.8. Promotions Gift - filtrite komplekt ESKW5, mis sisaldab kahte pestavat mootorivastast filtrit ja ühte filtrit, mis püüab kinni ülipeened osakesed (Edaspidi - kingitus)

2. SOODUSKÄIK JA KINGITUS
2.1. Pärast kampaanias osaleva seadme ostmist, registreerib klient seadme Electroluxi veebisaidil https://www.electrolux.ee/mypages/register-a-product ja jätab toote kohta ülevaate.
2.2. Täidab kampaaniavormi, registreerides ostudokumendi ja täites korrektselt kõik e-kirjas olevad väljad. kujul aadressil: https://www.electrolux.ee/local/700-kampaania/.
2.3. Korraldaja esindaja võtab 5 tööpäeva jooksul Kliendiga ühendust ankeedis märgitud kontaktidel ning lepib individuaalselt kokku kingituse kättesaamise ning annab selle Kliendile kokkulepitud viisil üle.
2.4. Kingitus saadetakse teele, kui klient vastab kõigile käesoleva Kampaania tingimustele ja suudab Korraldaja nõudmisel esitada füüsiliselt või digitaalselt toote ostudokumendi/dokumendid.
2.5. Kui vormis märgitud kontaktidel ei ole võimalik Kliendiga ühendust saada, tagastatakse kingitus 7 päeva möödumisel esimesest kontaktikatsest kingituse fondi.
2.6. Auhindu ei saa vahetada muu kauba ega raha vastu.

3. VAIDLUSTE UURIMISE REEGLID
3.1. Kõik Kampaaniaga seotud kaebused, sealhulgas Kampaania reeglite esitamise korraga seotud kaebused, vaatab läbi Korraldaja.
3.2. Pretensioonid tuleb esitada Korraldajale hiljemalt 07.08.2023. Kampaania reeglite punkt 1.2. märgitud aadressil või e-posti teel info@electrolux.ee 
3.3. Korraldaja peab kaebusega tutvuma ja sellele vastama hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul alates pretensiooni laekumise päevast. Kui kaebuse läbivaatamine nõuab pikemat pretensiooni läbivaatamise perioodi, peab Korraldaja sellest kaebuse esitajat teavitama 5 tööpäeva jooksul alates pretensiooni saamisest.

4. ISIKUANDMETE KAITSE
4.1. Isikuandmete töötlemise süsteemi haldaja ja isikuandmete töötleja on Kampaania korraldaja.
4.2. Kampaania ajal kasutatakse Kampaania vormi alamlehel kogutud andmeid ainult kampaania kohustuste täitmisega seotud eesmärkidel.
4.3. Kampaanias osalevad ja oma isikuandmeid esitavad isikud nõustuvad, et nende isikuandmeid töödeldakse vastavalt käesolevatele Reeglitele ja seadustele.
4.4. Kampaania käigus kogutud isikuandmeid säilitatakse vastavalt seadusele.

5. MUUD TINGIMUSED
5.1. Kampaanias osalevad isikud kinnitavad, et nõustuvad kõigi Reeglites toodud tingimustega ja kohustuvad neid täitma.
5.2. Kampaania korraldajal on õigus ilma eelneva hoiatuseta ühepoolselt muuta kampaania reegleid, teatades sellest avalikult veebilehel https://www.electrolux.ee/local/700-kampaania/
5.3. Kõigis käesolevates reeglites käsitlemata küsimustes saab Kampaania Korraldaja teha ühepoolse otsuse, järgides kehtivaid õigusakte ja käesolevaid Reegleid.
5.4. Kampaanias osaleja saab kampaanias osalejate nimekirjast eemaldada, kui korraldaja tuvastab, et kampaanias osaleja käitus petturlikult, taotles ebaausaid eesmärke või ei järginud selle kampaania reegleid.

Puhastage filtreid regulaarselt, vähemalt kord kuus või siis, kui tolmuimeja teavitab vastava ikooniga juhtpaneelil, loputades neid külma jooksva vee all. Ärge kasutage puhastusvahendeid, mis võivad filtri komponente kahjustada. Veenduge, et filtrid oleksid täiesti kuivad, enne kui need tolmuimejasse tagasi asetate. Hoolitse oma tolmuimeja eest, siis suudab see hoolitseda ka Sinu kodu põhjaliku puhastamise eest.