Toote andmed

Tänu auru ühtlasele jaotumisele eemaldab aurutriikraud Refine 600 teie rõivastelt kortsud kiiresti ja vaevata. Tagab ühtlase aurujaotuse. Kuuma talla indikaator näitab, kui triikraud on kuum.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Triikraud - E6SI1-2MN

Kiire ja võimas.

Nautige häid triikimistulemusi kuumuse, auru ja rõhu täiusliku tasakaalu abil. Kiire kuumenemine ja auru ühtlane jaotumine tähendab, et teie triikraud on 30 sekundiga valmis rõivastelt kortse eemaldama.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-2MN

Kriimustuskindel tald GLISSIUM™ 175.

Tald GLISSIUM™ 175 on kriimustuskindel ning paljude avadega, mis tagab auru ühtlase jaotumise ja kerge libisemise riietel.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-2MN

Temperatuuriandur.

Teadke, millal on triikraud valmis ohutuks hoiustamiseks. Kuuma talla indikaator triikraua otsas tuvastab, kui tald on kuum.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-2MN

Tilkumisvastane süsteem.

Vähendage oma riietele veejälgede tekkimise ohtu. Triikraua sees olev bimetallist tilkumisvastane süsteem takistab vee sattumist aurukambrisse, kui temperatuur on liiga madal.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-2MN

Isepuhastusfunktsioon.

Hoolitsege oma triikraua eest samamoodi nagu oma rõivaste eest, vältides soovimatut katlakivi kogunemist. Katlakivivastane lahus FlushClean tähendab, et saate katlakivi hõlpsasti eemaldada, loputades süsteemi veega.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.