Toote andmed

Parem segamine koos unikaalse TruFlow-tehnoloogiaga ning terade ja segamisjala eriline disain. Create 5 käsimikser annab teile võimsuse, mugavuse ja mitmekesisuse. Hädavajalik köögitarvik iga töö jaoks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Ideaalne segamine koos TruFlow-tehnoloogiaga.

Ainulaadne segamisjala disain võimaldab koostisosadel tõhusalt seguneda ja optimeeritud terad tagavad parema jõudluse, mille tulemuseks on maitsvad ja suurepäraselt segatud toidud.

Käepärane mugavus ja ohutus

Käepide sobib teie käele ideaalselt, andes teile kindla ja ohutu haarde, et täita kõiki ülesandeid ilma mugavuses järeleandmisi tegemata.

Kaasas mitmekülgne tarvikutekomplekt

Smuutid, salsad, guacamole, kartulpuder või hakitud sibulad. Multifunktsionaalsus viib teid edasi. Selle käsimikseri tarvikute hulka kuuluvad vispel, kartulipüreestaja, klaasanum ja mini-hakknuga.

1000 W mootor

Saavutage suurem võimsus koos 1000 W mootoriga ja andke oma segudele täiendav siidisus: ideaalne suppidele ja smuutidele.

Mitu kiirusesätet ja Turbo-funktsioon

Ühe käega kasutamine koos sujuva kiiruse juhtimisega. See annab teile ilma katkestusteta erinevaid kiiruseid kerge liuglüliti abil. Täiendava tugevuse jaoks annab Turbo-funktsioon teie koostisainetele lisavõimsust.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone