Toote andmed

Valmistage iga päev hõrgutisi tänu TruFlow®-tehnoloogiale. Create 3 käsimikser annab teile võimsuse, mugavuse ja mitmekesisuse. Teie armastatuim köögimasin.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Optimaalne segamine tänu TruFlow®-tehnoloogiale

Ainulaadse segamisjala ja optimeeritud terakujuga TruFlow®-tehnoloogia segab koostisained ülima täpsusega, et tulemused oleks maitsvad ja ideaalselt segatud.

Võimas 400 W mootor

Võimas mootor teeb suppide, tainaste, pesto ja kastmete valmistamine lihtsaks ning siidiseid ja imemaitsvaid tulemusi saab nautida terve pere.

Turbofunktsioon kiire lisavõimsuse jaoks

Turbonupp võimaldab hetkega 400 W täisvõimsuse aktiveerida ja koostisained kiiresti ühtlaseks segada. Kasutage seda funktsiooni, kui soovite aega säästa või segamise lõpus.

Suur 600 ml segamisnõu

Komplektis on suur 600 ml segamisnõu, kus saab kõik koostisained hõlpsalt ja mugavalt kokku segada. Segamisnõu ainulaadne kuju tagab suurepärased segamise ning hoiab ära väljapritsimise.

BPA-vaba

BPA-vaba konstruktsiooniga Create 3 käsimikser sobib paljude erinevate retseptide jaoks, isegi tervisliku beebitoidu valmistamiseks.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone