Toote andmed

Create 5 köögikombain aitab teil iga kord maitsvaid küpsetisi valmistada – alates leivast kuni brownie-kookideni ja enamgi veel. Planetaarse liikumisega segamisfunktsioon ja võimas mootor tagavad iga kord ühtlaselt head küpsetustulemused. Vastupidava survevalukorpusega Create 5 köögikombain tagab igal juhul usaldusväärse jõudluse, nii iganädalasel küpsetamisel kui ka pühadeks maiusroogade valmistamisel.
Lugege lähemalt

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Optimaalne tulemus planetaarse liikumisega segamisfunktsiooniga

Planetaarse segamise funktsioon tagab kõigi koostisosade põhjaliku segunemise, nii et ükski koostisosa ei jää puutumata. Tulemuseks on ühtlane ja sile konsistents nii väikeste kui ka suurte koguste puhul.

Võimas 1200 W mootor

Et küpsetada tervislikku täisteraleiba või õhukese põhjaga pitsat, on pingutuseta sõtkumiseks vaja tugevat mootorit. Võimas mootor annab usaldusväärse jõudluse ja mitmekülgsuse, võimaldades teil küpsetamisel katsetada erinevaid retsepte.

Mahukas 5-liitrine roostevabast terasest kauss

Suur kauss on ideaalse mahuga nii väikeste kui ka suurte koguste valmistamiseks, alates pisikesteks perekondlikeks koosviibimisteks küpsetatud tassikookidest ja lõpetades erilisteks puhkudeks mõeldud hõrkude tortidega.

Mitmekülgsed tööriistad

Maitsvate ja tervislike küpsetiste valmistamiseks on vaja mitmekülgseid tööriistu. Küpsetage oma lemmik-juuretiseleiba, valmistage toorjuustukreemi ja beseeküpsiseid, kasutades tainakonksu, mittenakkuvat segurit ja visplit.

Mitu kiirust ja impulssfunktsioon

Kuue kiiruse ja impulsiseadega täppisjuhtimine tagavad iga kord ühtlaselt täiuslikud tulemused, olgu tegemist kerge koore vahustamise või sitke taina sõtkumisega.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone