Toote andmed

Asetage toit otse Easy2Cleani sügavale küpsetusplaadile. Selle keraamiline kattekiht ei lase rasval ega toidujääkidel kinni kleepuda – ei ole tarvis ei küpsetuspaberit ega küpsetusplaadi õlitamist. Pesemine on lihtne, selleks on tarvis ainult märga lappi, sooja vett ja veidi nõudepesuvahendit.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Öelge hüvasti toiduõlile ja küpsetuspaberile

Mittenakkuv keraamiline kattekiht võimaldab küpsetada kooke ja ahjupraade ilma küpsetuspaberit kasutamata või ahjuplaati õlitamata. Tänu spetsiaalsele kattekihile saab toidu hõlpsalt küpsetusplaadilt taldrikule libistada.

Puhastamiseks on tarvis ainult lappi, vett ja nõudepesuvahendit

Tõeliselt kerge puhastada. Keraamiline kattekiht takistab rasva ja toidujääkide kinnikleepumist. Nii saate leotamise, küürimise ja karmitoimelised kemikaalid vahele jätta. Puhastamiseks on tarvis ainult märga lappi, sooja vett ja veidi nõudepesuvahendit.

Loodud vastupidavaks ja keskkonnasõbralikuks

ILAG®-i keraamiline kattekiht XERADUR 2 on keskkonnasõbralik ja ei ole toksiline. Kuna kattekiht ei sisalda sünteetilisi PTFE- ja PFOA-ühendeid, saate küpsetada ohutult ka kõrgemal temperatuuril.

40 mm sügav mittenakkuva pinnaga küpsetusplaat ahjupraadide ja kookide tarbeks

Küpsetuspaberit pole tarvis kasutada isegi siis, kui küpsetate 40 mm sügavust küpsetusplaati vajavaid kooke. Saate valmistada maitsva lasanje, mahlased BBQ-ribid või juustuse köögiviljagratääni, ilma et peaksite muretsema, et maitsev roog küpsetusplaadi põhja või külgede külge kinni kõrbeb.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga
woman on couch with mobile phone