Tugi

Nõudepesumasinad

Täna tarbivad meie kõige tõhusamad pesumasinad ühe pesukorra ajal 12 liitrit vett – see on 37% vähem kui 10 aastat tagasi. Keskmises majapidamises võib nõudepesumasina kasutamine nõude käsitsi pesemise asemel veetarbimist vähendada kuni 80%.

Soola kasutamine
Reguleerige soolakogust vastavalt oma piirkonna vee karedusele. Miks see oluline on? Et nõudepesumasin nõud täiesti puhtaks peseks, on vaja fikseerida vee karedusaste.

Automaatne programm
Te ei pea otsustama, milline programm on nõudele sobivaim, las nõudepesumasin otsustab teie eest. Nõudepesumasin reguleerib pesemisaega, temperatuuri ning vee ja energia tarbimist vastavalt pestavatele nõude kogusele ja määrdumisastmele, tagades nii tõhusa ja ökonoomse pesemise. Temperatuur vahemikus 45°C kuni 70°C sobib nii klaasidele kui ka pannidele.

Fuzzy Logic
Fuzzy Logic
 abil määrab nõudepesumasin kindlaks masinas asuvate nõude koguse. Seejärel kohandatakse vastavalt vee kogust ja tsükli pikkust ennetamaks liigset veetarbimist. Võite kindel olla, et nõudepesumasin kohandab end nii täis- kui ka poolkoormusele.

Pesukordade vahel lülitage nõudepesumasin välja. Ooterežiimil olek põhjustab tarbetut energiakulu.

 
Saatke sõbrale

Saatke ka teistele sõpradele

E-kirja eelvaade Tere, see võiks teid huvitada

Sulge