AirDry-tehnoloogia

Nõude täiuslikult kuivaks saamisele ei ole enam vaja raisata väärtuslikku aega. Tänu AirDry-tehnoloogiale saavad isegi plastnõud nõudepesumasinas täiesti kuivaks - nõudele ei jää tilkagi vett ja nad on valmis koheseks kasutamiseks.

Diamond Lock

Pesuprogrammi viimases osas, kui nõudepesumasina sisetemperatuur on piisavalt madal tagamaks köögi töötasapindade ohutuse *, avab Diamond Lock lukusti automaatselt masina ukse 10 cm laiuselt. AirDry tehnoloogia laseb niiskusel nõudepesumasinast väljuda ja kiirendab loomuliku õhuvooluga kuivamisprotsessi. 


RealLife™ pesemismugavus

RealLife™-lahendusega nõudepesumasin võimaldab masinasse laadida nõusid jooksvalt nii toiduvalmistamise ajal kui pärast seda, lahendades kiiresti ja tõhusalt virna kuhjuvate mustade nõude probleemi.  Paindlik teleskoop-pihusti, 5 pihustamistaset ja lihtsalt reguleeritavad korvid garanteerivad tõhusa pesu ükskõik milliseid nõusid, millises koguses ja kuidas masinasse asetate.

 


*Põhineb laboratoorsetel katsetel, mis võrduvad nõudepesumasina kasutamisega 10 aasta jooksul. Electroluxi labor kinnitab pärast katsete sooritamist, et seade on täiesti ohutu köögi töötasapindadele ja kappide esipaneelidele. Katsed viidi läbi erinevate mööblimaterjalidega, kasutades Eco programmi ja 15 nõudekomplekti. 

Minimaalne energiakulu

 AirDry-tehnoloogia vastab A+++ energiaklassile, mis tagab kõrgeima energiasäästu mitte ainult standardset Eco 50 programmi kasutades, vaid kõigi sagedamini kasutatavate programmide puhul: AutoSense 45-70, Glass 45 ja Intensive 70° l, mis on mõeldud väga määrdunud nõude pesuks. AutoOff-funktsioon takistab energiakadu pesutsüklite vahelisel ajal, lülitades nõudepesumasina välja 5 minutit pärast iga tsükli lõppu. 


Teie individuaalseid vajadusi silmas pidades ja alati parima tulemuse saavutamisele keskendudes oleme loonud mitmeid lahendusi, mis on nüüd saadaval ka AirDry nõudepesumasinates. Tutvuge meie valikuga, et leida mudel, mis vastab kõige paremini just teie vajadustele. 

Veelgi ruumikam

RealLife XXL mudelil on nii pesukamber kui eraldi korv söögiriistadele, mis tagab nõudele masinas veelgi rohkem ruumi. Söögiriistade korv on kergesti eemaldatav, mis teeb nõude masinasse paneku ning väljavõtmise lihtsaks ja mugavaks. Lisaks saab seda kasutada ahjupanni pesemiseks.  


Kaitse klaasnõudele

Ka kõige hinnalisemaid klaasnõusid ei ole enam vaja korraliku hoolduse tagamiseks käsitsi pesta - seda saab edukalt teha nõudepesumasinas. GlassCare 45°-funktsioon võimaldab pesta klaase madalamal temperatuuril, mis minimeerib kuumašokki ning kaitseb ka kõige õrnemaid klaasnõusid sära kaotamise eest. Silikoonist SoftSpikes-toed hoiavad kõrged klaasid masinas kindlalt paigal ning SoftGrips-süsteem toestab veiniklaasid, kaitstes neid kriimustustele ja tuhmumise eest.


Time Manageriga reguleerite ajakasutust

Time Manager-funktsioon võimaldab valida pesutsükli pikkust ja lühendada seda poole võrra, tagades puhtad nõud silmapilguga.  Ideaalne võimalus külaliste võõrustamisel.


Kohandatav vastavalt vajadusele

AutoFlex-programm võimaldab nõudepesul säästa vett ja energiat, kuna tänu spetsiaalsetele veeanduritele kohandab pesutsükli pikkuse ning temperatuurivahemiku vastavalt nõude kogusele ja määrdumisastmele.


Piisab vaid ühest pilgust

Integreeritav nõudepesumasin, mis on varustatud Time Beam või Beam on the floor-funktsiooniga, annab mugavalt märku töösoleva tsükli edenemisest, kuvades põrandale tsükli lõpuni jääva aja või vastavat tsükli etappi tähistava värvusega valguskiire.


Täiuslik sobivus

 Liughingedega mudel võimaldab kujundada köögimööblit loovusele piiranguid seadmata, sobitudes ka kööki, kus sokli kõrgus on 4 kuni 7,8 cm.


Vaikne abiline

Invertermootoriga varustatud nõudepesumasin töötab madalal müratasemel, mis tagab, et nõude pesemisel ei teki igapäevaseid toiminguid häirivat taustamüra.  


Sisevalgustus

Sisevalgustuse olemasolu nõudepesumasinal teeb selle kasutamise praktiliseks ja mugavaks, kuna nõusid ei pea masinasse asetama ja sealt välja võtma hämarates tingimustes. Saadaval valitud mudelitel.


AirDry-tehnoloogia

Avastage Electroluxi nõudepesumasinate loomulik kuivatussüsteem.  Täisintegreeritavad nõudepesumasinad

 
Saatke sõbrale

Saatke ka teistele sõpradele

E-kirja eelvaade Tere, see võiks teid huvitada

Sulge